Hallinto

Kielet

 

 

Piirin hallinto 2019

 

Piirin puheenjohtaja Bo-Krister Lindholm 
bobi@surfnet.fi

0500821492

 

Harri Ulmanen (varajäsen Jarmo Pöndelin)
harri.ulmanen@luukku.com

0505690574

  

Kjell Himmelroos (varajäsen Johan Grönqvist)

68kjell@gmail.com

0405064089

Lauri Seppälä (varajäsen Esko Lehtola)
lauriseppala65@gmail.com

0400411169

Matti Kainulainen (varajäsen Asta Jaakkola)
matti.kainulainen@pp.inet.fi

0405709119

 

Rauno Pekkola (varajäsen Mika Willström)
rauno.pekkola@elisanet.fi

0407014226

Tapani Koskela (varajäsen Seppo Teränen)
lunkila@gmail.com

0500878183

 

Tarja Nihtilä (varajäsen Kyösti Oksanen)
tarja.nihtila@gmail.com

0505699160

 

Tiina Eklund (varajäsen Jaakko Mattila)

tiina.s.eklund@gmail.com

  

Tomas Landers (varajäsen Mikael Fröberg)
tomas.landers@live.fi


0503500760

Touko Koivisto (varajäsen Juha Koivisto)
touko.koivisto@pp.inet.fi

0400623525

Vesa Perhoniemi (varajäsen Mikael Eskelinen)

vesa.perhoniemi@gmail.com

0505319797

 

 

Kilpailutoimikunta 2018

Puheenjohtaja Matti Kainulainen.

Hirvenhiihdon- ja juoksun lajijohtaja Timo Minkkinen

Hirven- ja luodikon lajijohtaja Matti Kainulainen

Haulikon lajijohtaja Kari Sankala

Ilma-aseiden lajijohtaja Tapani Koskela

KV-lajit lajijohtaja Asta Jaakkola.

Tuomarikoulutuksen vastaava Asta Jaakkola

  

Riistanhoito- ja koulutustoimikunta

Puheenjohtaja Bo-Krister Lindholm

Naistoimi Tarja Nihtilä

 

Toimikunnan jäsenet: Markku Ahonen, Tomas Landers, Mikael Eskelinen

 

EDUVALVONTATOIMIKUNTA 2018

Puheenjohtaja Tiina Eklund

Jäsenet, Mikko Piirtola, Klaus Nygård, Tomas Landers, Jaako Mattila, Rauno Pekkola

 

NUORISOTOIMIKUNTA

Puheenjohtaja Tarja Nihtilä

Jäsenet: Kyösti Oksanen, Mikael Eskelinen

 

Strategia ja työtoimikunta

 

Toimikunnan jäsenet:

Tiina Eklund, Tomas Landers, Lauri Seppälä, Mikael Eskelinen, Vesa Perhoniemi, Tarja Nihtilä, Mikko Piirtola, Klaus Nygård, Jaakko Mattila, Rauno Pekkola

 

Piirin toimihenkilöt

Toiminnanjohtajana Mauno Mynttinen

Kotisivuvastaavana Timo Ristimäki

Jäsenrekisterivastaavana Mauno Mynttinen

Tilit: Tilitoimisto Rantalainen Mäntsälä 

 

Toiminnantarkastajat

Simo Toivonen
Matti Tervas

Varatoiminnantarkastajat

Ismo Heiliö
Ismo Paananen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

suomi